Najlepsze grille kuchenne do użytku na zewnątrz, które zapewnią najlepsze wrażenia z grillowania

Jeśli chcesz stworzyć najlepsze wrażenia z grillowania, powinieneś zainwestować w wysokiej klasy grill kuchenny. Najlepsze z nich są wykonane z materiałów premium i oferują zaawansowane funkcje, takie jak łączność WiFi i gotowanie w podczerwieni. Niektóre mają nawet wbudowane skrzynki do wędzenia i opcje rożna. Co więcej, niektóre z tych grilli są zaprojektowane w taki sposób, że wspierają lokalne społeczności i zapewniają zatrudnienie.

Kociołki Weber

Jeśli szukasz grilla do kuchni zewnętrznej, który sprawi, że grillowanie będzie wspaniałym doświadczeniem, nie szukaj dalej niż kociołek Weber. Grille te są idealne na podwórkowe BBQ i są dostarczane z wieloma akcesoriami, które sprawią, że Twoje doświadczenie w kuchni na świeżym powietrzu będzie jeszcze lepsze. Oprócz samego kociołka są rotisseries i wentylatory sterowane przez Bluetooth, które pomogą Ci kontrolować przepływ powietrza i temperaturę ognia.

Grille do kuchni na świeżym powietrzu Weber Kettles są przenośne i lekkie, a mimo to oferują dużą przestrzeń do gotowania najlepszych kawałków mięsa i indyka na Święto Dziękczynienia. Grill może również pomieścić do 10 burgerów. Niektóre grille Weber oferują nawet miejsce na kurczaki z puszki po piwie!

Grille do kuchni zewnętrznej Weber Kettles są idealne do mniejszych przestrzeni. Doskonale pasują na balkonach, tarasach i gankach. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary są również łatwe do przenoszenia i przechowywania. Dołączony do zestawu popielnik i haczyki na bocznych uchwytach ułatwiają czyszczenie. Grill posiada również solidną gwarancję i dobrze ocenianą obsługę klienta.

Grille do kuchni zewnętrznych Weber Kettles są łatwe do czyszczenia i trwałe. Wykonane są z trwałych materiałów i wyposażone w popielniki. Można nawet zmieniać węgle w trakcie gotowania. Posiadają również pokrywy na zawiasach, które pozwalają łatwo dodać więcej węgli podczas gotowania. Grille te są niezwykle trwałe, pomimo ich niewielkich rozmiarów.

Kamado Joe Classic II

Grill węglowy do kuchni zewnętrznej Kamado Joe Classic II to wszechstronny, wysokiej klasy produkt, który wzbogaci Twoją kuchnię zewnętrzną. Ten grill może być używany do wielu rodzajów gotowania, a jego wytrzymała konstrukcja ceramiczna utrzymuje ciepło i dym na zewnątrz. Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej 304 sprawia, że potrawy są wilgotne i soczyste.

Dzięki prostej regulacji przepływu powietrza i płytom odchylającym ciepło, Classic II może przyrządzić wiele różnych potraw. Możesz grillować steki lub mostki w zaledwie pięć minut, a także piec pizzę opalaną drewnem. A ponieważ używa tylko naturalnego węgla drzewnego, możesz cieszyć się doskonałym smakiem.

Grill gazowy do kuchni zewnętrznej Kamado Joe Classic II jest trwały, łatwy do czyszczenia i objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją na elementy ceramiczne. Grille posiadają również ulepszony metalowy wózek z miejscem do przechowywania pod grillem. Podczas gdy te dwa grille mają podobne cechy, Kamado Joe III ma bardziej zaawansowane funkcje. Wyposażony jest w ruszt ze stali nierdzewnej i półksiężycowy ceramiczny deflektor.

Inną opcją jest rożen. Grill Kamado Joe Classic II przekształca się w rożen z JoeTisserie, narzędziem do gotowania, które wykorzystuje samoopiekanie rożna w swoim ceramicznym korpusie. JoeTisserie jest łatwy do zainstalowania i pozwala na gotowanie do 50 funtów mięsa. Jego klinowy kształt pomaga w utrzymaniu ciepła i jest wygodny w użyciu. Zawiera również wygodną wysuwaną szufladę na popiół i dużą szufelkę na popiół.

Grille Mont Alpi

Zewnętrzne grille kuchenne Mont Alpi to świetny wybór dla każdego, kto chce unowocześnić swoje doświadczenia z grillowaniem. Grille te posiadają wytrzymałe palniki ze stali nierdzewnej 304 oraz ceramiczny palnik na podczerwień. Mają również zmieniające kolor światła ledowe i oświetlenie halogenowe w obszarze gotowania. Grill do zabudowy jest jedną z najbardziej wszechstronnych opcji w branży, oferując wiele funkcji i opcji.

Jeśli szukasz kompletnego stanowiska do grillowania, aby uzyskać najlepsze wrażenia z grillowania, powinieneś wybrać Grill wyspowy Mont Alpi Deluxe. Ten grill jest skonstruowany z elementów ze stali nierdzewnej 304 i zawiera białe, faux-granitowe blaty z wodospadem. Grill wyspowy 805 Deluxe wyposażony jest w 38-calowy grill gazowy 115 000 BTU z podwójnie wyłożoną pokrywą i wskaźnikiem temperatury. Grill ten zawiera również główną powierzchnię do gotowania o wymiarach 38 x 18 cali. Jest dostępny z ośmiomilimetrowymi rusztami do gotowania ze stali nierdzewnej w standardzie.

Ten grill jest dostępny w wersji na gaz ziemny i propan. Grill jest wyposażony w odwracalny ruszt, co oznacza, że można go odwrócić, aby ugotować warzywa lub mięso. Posiada również tylny palnik na podczerwień, który jest świetny do gotowania dużych potraw. Grill posiada również zintegrowaną łyżkę do lodu i deskę do krojenia.

Wyspa grillowa Mont Alpi 805 wyposażona jest w pełną gamę funkcji, w tym światło LED do podświetlania pokręteł. Jej modułowa konstrukcja sprawia, że jest łatwa w montażu i demontażu. Moduły przyjeżdżają zmontowane i wystarczy je tylko połączyć. Grill kuchenny deluxe posiada również wbudowany otwieracz do butelek, elektroniczny wyłącznik zapłonu oraz wyjmowaną tackę na tłuszcz.

Grille Traeger

Grille Traeger szybko stały się jednymi z najbardziej popularnych grilli na rynku. Zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku, dzięki czemu łatwo jest cieszyć się grillowaniem w pełni. Grill Traeger to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości grilla opalanego drewnem.

Grille Traeger posiadają panel sterowania przypominający piekarnik, dzięki któremu gotowanie na drewnie jest proste. Grille posiadają również wiele funkcji, dzięki czemu można zrobić wszystko, od powolnego wędzenia mostka do pieczenia ciasta z jagodami. Nie musisz się martwić o temperaturę, ponieważ możesz po prostu włączyć grill, ustawić temperaturę i wrzucić na niego jedzenie.

Grille Traeger znane są z solidnej stalowej konstrukcji i stylowej brązowo-czarnej kolorystyki. Mają również potężne koła i duży kosz, aby zapewnić dużą ilość miejsca do gotowania. Grill Traeger można również zaprogramować tak, aby działał zgodnie z konkretnym przepisem, co pozwala mieć kontrolę nad grillowaniem bez konieczności ręcznego ustawiania temperatury.

Grille Traeger są drogie, ale ich potrójnie izolowane wnętrze sprawia, że grill jest gorący. Temperatury są zawsze idealnie spójne. Kolejną cechą jest bambusowa deska do krojenia, która mieści się na górze kosza i daje więcej miejsca do przygotowywania potraw. Grille Traeger nie są najlepszym wyborem dla początkujących, choć. Ale jeśli poważnie myślisz o dobrym doświadczeniu z grillowaniem, będziesz zadowolony z grilla Traeger.

Napoleon Lynx Professional

Zewnętrzny grill kuchenny Lynx Professional jest dobrze zaprojektowany i wykonany. Wkomponowuje się w elegancką przestrzeń mieszkalną na świeżym powietrzu i działa tak dobrze, jak profesjonalne kuchnie restauracyjne. Firma Napoleon obejmuje swoje produkty dożywotnią gwarancją. Jego reputacja w zakresie doskonałej obsługi klienta doprowadziła do imponującej reputacji w branży.

Seria Lynx Professional charakteryzuje się konstrukcją ze stali nierdzewnej i szeregiem innowacyjnych funkcji. Jego okap ze stali nierdzewnej jest wyposażony we wskaźnik temperatury Accu-Probe i zatrzymuje ciepło, zapewniając wydajność zbliżoną do piekarnika. Posiada również stylowe oświetlenie LED, dzięki któremu gotowanie stanie się przyjemnością w nocy.

Grill Lynx Professional w kuchni zewnętrznej posiada dwa rodzaje palników. Jeden z nich wykorzystuje podczerwień do doskonałego opiekania grubych kawałków mięsa, natomiast drugi wykorzystuje ceramikę do doskonałego utrzymywania ciepła. Lynx posiada dwa standardowe palniki i jeden palnik na podczerwień. Łącznie, palniki te generują do 48,000 BTU mocy gotowania.

Zewnętrzny grill kuchenny Lynx Professional posiada również korpus ze stali nierdzewnej oraz palnik rotacyjny na podczerwień. Palniki te są ceramiczne, co oznacza, że nigdy nie zardzewieją. Ceramika ta daje również żywności bardziej spójne ciepło. Posiadają one również pierwszorzędną gwarancję.

Podobne tematy